Americká hypotéka bez registru je neúčelová půjčka u které finanční instituce neprověřují jestli máte zápis v registru dlužníků. Rozebereme si podrobněji Americkou hypotéku bez registru.

Co je to Americká hypotéka ?

Americká hypotéka je neúčelová půjčka u které ručíte svoji nemovitostí. Díky tomu, že ručíte svojí nemovitostí se jedná o hodně levnou půjčkou. Výhodou také je, že peníze z této hypotéky můžete použít na cokoliv. Americká hypotéka vznikla v Americe (USA), kde se těší obrovské oblibě. Zastavíte vlastní nemovitost a díky tomu si můžete levně půjčit na cokoliv co zrovna potřebujete.

Kdo vám poskytne Americkou hypotéku bez registru ?

Hypoteční banky a banky si vždy prověřují jestli má nový žádatel o Americkou hypotéku zápis v registru dlužníků, pokud tento klient zápis má, tak nemá šanci aby mu byla u banky taková hypotéka schválena. Lidé, kteří mají nějaký zápis v registru se musí obrátit na nebankovní společnosti. Nebankovní společnosti poskytují Americkou hypotéku ochotně i lidem, kteří mají zápisy v registrech dlužníků.

Nebankovní Americká hypotéka bez registru

Nebankovní Americká hypotéka bez registru je tedy vhodná i pro lidi, kteří se dostaly do registru. U nebankovních spolenčností můžete získat až do výše 50 procent ceny vaší nemovitosti. Tyto peníze pak můžete použít na cokoliv, nikdo nebude později kontrolova za co jste peníze ve finále vlastně utratily.

Jak vysoká bývá taková hypotéka

Nebankovní Americká hypotéka bez registru se většinou poskytují v rozmezí 200 000 Kč až 5 000 000 Kč. Ale každá nebankovní společnost má svoje vlastní limity a dle nich se řídí. Většině lidí, ale bohatě stačí půjčka v tomto rozmezí.