v článku najdete podrobný návod, jakým způsobem vyhledávat různé férové půjčky bez podvodu. Hlavním pomocníkem bude internet a náš selský rozum.

Férové půjčky

Stále se u nás najdete hodně nebankovních společností a různých soukromých osob, které poskytují svoje půjčky za opravdu hodně nevýhodných podmínek. Stále je tady hodně lidí, kteří dokážou těmto společnostem podepsat totálně nevýhodné smlouvy, které jsou výhodné pouze pro nebankovní společnost. Proto je třeba si vždy důkladně prověřit, od koho si vlastně půjčku beru.

Potřebujete si vůbec půjčit ?

Před tím než si vezmete jakoukoliv půjčku či úvěr, tak by jste se měly samy sebe zeptat jestli takovou půjčku vůbec potřebujete. Podle mě je vůbec nejlepší žít zcela bez půjček a žádné půjčky a úvěry si prostě nebrat. Ideální je naučit se vyjít s tím co dokáže vydělat. Na co nemám, tak to si prostě nebudu kupovat.

Kde hledat férové půjčky bez podvodu ?

Férové půjčky bez podvodu vám v dnešní době mohou nabídnout zejména banky. Ale také větší nebankovní společnosti, ale tam prostě už nebudou tak výhodné podmínky. Je potřeba počítat s vysokými ročními úroky u půjčky a celkově jsou tam méně výhodné podmínky v úvěrové smlouvě.

Zapomeňte na malé nebankovní společnosti

V žádném případě by jste se něměly obracet na různé malé nebankovní společnosti, které nabízejí výhodné úvěry, půjčky či americké hypotéky. Prostě u malých společností se vůbec nevyplatí si nějaké ty půjčky brát.