Co nabízí tato nová Home Credit půjčka pro OSVČ a začínající podnikatele svým klientům navíc oproti bankovním a ostatním úvěrům? Její první výhodou je naprostá snadnost a jednoduchost jejího zřízení. Odpadá vám s ní cestování na bankovní pobočku, čekání než zavolají vaše číslo na stanoviště a další zdlouhavé dohadování s poradcem, podepisování nemála papírů, shánění ručitele a ukazování bankovního registru.

Co potřebujete udělat k získání této půjčky pro začínající podnikatele je vyplnit online žádost (toto zabere cca 2 minuty) a připravit si doklady (OP, ŘP), načež vám zavolá zkušený operátor, který s vámi srozumitelně probere všechny aspekty úvěru. Poté již můžete očekávat přísun peněz na váš účet. S nimi si poté budete moci dělat, co budete chtít, nebudete vázání žádným specifickým účelem, na nějž výhradně byste měli finance užít.

10 000 Kč – 150 000 Kč s úrokovou sazbou již od 13,59%

Celé vyřízení této Home Credit půjčky je zdarma a bez jakýchkoliv dalších poplatků. Úvěr můžete bez jakékoliv sankce splatit i předčasně. Úrokové sazby jsou navíc velmi nízké a příjemné – začínají již na 13,59%. A pokud byste se přeci jen nakonec rozhodli, že do podnikání se ještě nechcete vrhnout a zapůjčené peníze využít nechcete, tak máte následující možnost – Home Credit půjčka jde pohodlně zrušit a to až do doby jednoho měsíce od jejího uzavření.

Podmínkou, kterou tato půjčka pro začínající podnikatele má, že žadatelem musí být fyzická osoba se stálým příjmem. Po doložení těchto faktů si klient může domluvit dobu, po kterou bude chtít finance splácet (12 – 84 měsíců). A pokud tak bude činit vždy v řádných termínech, dostane dokonce polovinu všech úroků zpět. Home Credit je stabilní společnost na finančním trhu, která posuzuje každou žádost o úvěr jednotlivě a ke každému svému klientovi přistupuje individuálně.