Jisté půjčky do výplaty je druh půjček, který by měl být poskytovány do další výplaty. Tyto půjčky poskytuje převážně nebankovní sektor. A dnes se zaměříme na tyto půjčky.

Když docházejí peníze před výplatou

Stále chodí po světě spousta lidí, kteří neumějí pořádně hospodařit se svými penězi. Takže na bankovní účet jim dorazí peníze z výplaty a oni většinu peněz utratí hned na začátku měsíce. Ke konci měsíce už nemají vůbec žádné peníze a tak si často berou půjčky. Proto také vznikly jisté půjčky do výplaty, kdy vám půjčí před výplatou a vy tu půjčku pak splatíte ze své další výplaty.

Nebankovní jisté půjčky do výplaty

Jisté půjčky do výplaty poskytují výhradně nebankovní společnosti z nebankovního sektoru. A v nebankovním sektoru působí opravdu strašně moc různých firem. Takže různých půjček do výplaty je na výběr strašně velké množství. Často jsou si však dosti podobné a i celkově podmínky těchto půjček bývají podobné. Tedy, že nejsou moc výhodné a spíše jsou nevýhodné.

Půjčky do výplaty bez registru a poplatku předem

Jisté půjčky do výplaty jsou téměř vždy bez registru, to tedy ve zkratce znamená, že nebude nijak prověřovánou nebankovní společností jestli máte zápis v registru dlužníků. U těchto půjček se také neplatí žádný poplatek předem, který by půjčku prodražoval. Docela často jsou pak tyto půjčky poskytovány i bez toho aniž by jste ukazovaly výši vašich příjmů.

Krátkodobá půjčka od 1000 Kč do 7000 Kč

Jisté půjčky do výplaty patří mezi krátkodobé půjčky, většinou musíte peníze z této půjčky vrátit již do 3 týdnů (21 dnů). Je to tedy půjčka na krátkou dobu. Ani to nejsou nijak moc velké půjčky, často nebankovní společnosti začínají na částce 1000 Kč a poskytují takové půjčky až do zhruba výše 7000 Kč. Na trhu se však najdou i nějaké společnosti, které poskytují tyto půjčky až do výše 9000 Kč, takových společnosti však na trhu není příliš mnoho.