Zaměříme se v dnešním článku na krátkodobé půjčky do 3000. Dozvíte se jednotlivé možnosti, jakými způsoby si můžete vzít takovou malou půjčku pouze do výše 3 tisíc Českých korun.

Malá půjčka do 3 tisíc Kč

V některých případech lidem stačí půjčit si pouze částku do výše 3000 Kč. Důvody proto mohou být různé. Často potřebují tito lidé něco rychle zaplatit nebo potřebují něco rychle koupit. Možností jak si rychle půjčit je v dnešní době stále více a více. Níže vám představíme v krátkosti jednotlivé možnosti, jak můžete získat půjčku do výše zhruba 3 tisíce.

Půjčka do 3000 Kč pomocí kreditní karty

Jednou z možností může být využítí klasické kreditní karty. Pokud máte kreditku již sjednanou, tak jí ani nemusíte zařizovat. S kreditkou můžete zaplatit v obchodech na dluh a pokud splatíe dluh ještě v bezúročném období, tak vás taková půjčka vyjde úplně zadarmo. Je však třeba být disciplinovaný a peníze řádně zaplatit věřiteli včas.

Kontokorent

Pokud máte na svém běžném bankovním účtu sjednaný kontokorent, tak můžete využít jeho výhod. U kontokorentu u bank však většinou nebývá žádné bezúročné období. Takže vás to něco bude stát, ale pokud splatíte půjčku rychle, tak to nebude zase tak hrozné. A v takových sumách by to mělo být pár desetikorun či stokorun.

Malé krátkodobé půjčky a úvěry do 3000

Banky většinou takové malé půjčky neposkytují. U banky by jste si musely půjčit alespoň 10 tisíc korun. U nebankovních společností zase nebývají moc výhodné podmínky. Mají sice různé bombastické reklamy, ale celkově tyto půjčky nejsou moc výhodné. Raději bych tedy využil možnosti, které jsem vám uvedl výše.