Nebankovní půjčky bez registru jsou určeny pro lidi, kteří již mají záznam v registru dlužníků. A proto jim také žadná klasická banka nepůjčí a musí hledat na nebankovním trhu, který je u nás dost široký a je třeba dobře vybírat. Představíme si tedy blíže nebankovní půjčky bez registru.

Využití nebankovní půjčky bez registru

Nebankovní půjčky bez registru využívají především lidé, kteří již mají záznam v registru dlužníků. Jsou to lidé, kteří již meli dříve problémy se splácením dřívějších úvěrů či půjček. Často těmto lidem hrozí například exekace a tak se snaží získat nějaké peníze, k tomu jim mohou pomoci i nebankovní půjčky bez registru, které poskytují nebankovní společnosti.

Nebankovní půjčky bez registru od nebankovních společností

Nebankovní společnosti nemají dle mě, v České republice moc dobré jméno. Hlavně dříve poskytovali některé nebankovní společnosti doslova šílené půjčky s obrovským převýšením. Ale myslím si, že se postupne u nebankovních společností situace zlepšuje. Ale stále je důležitý výběr konkrétní nebankovní společnosti, která vám zprostředkuje nebankovní půjčky bez registru. Na druhou stranu je třeba říci, že nebankovní společnosti jsou k lidem hodně vstřícní a půjčí lidem peníze i ze záznamem v registru dlužníků. Sice dají větší úrok, ale půjčí.

Podmínky pro nebankovní půjčky bez registru

Nebankovní půjčky bez registru toho moc nevyžadují. Určitě ale budete potřebovat aby vám v době vzití půjčky bylo více než 18 let. Dále budete potřebovat dva doklady totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas, případně můžete využít řidičák. Je také potřeba abyste byli způsobilý k právním úkonům. Jak již vyplívá z názvu půjčky nebankovní půjčky bez registru, nebude se ověřovat zda máte záznam v registru dlužníků. Půjčka je tedy vhodná téměř pro každého. A 95 procentům je půjčka schválena.

Výše nebankovní půjčky bez registru

Výše nebankovní půjčky bez registru je ve velké části na vás. Nebankovní společnosti vám půjčí různé částky. Menší částky i bez ručení, u větších částek se používá ručení směnkou (odtud také název půjčky na směnku ) u ještě větších částek se využívá ručení nemovitostí. Před tím než si vezmete nějaké nebankovní půjčky bez registru by jste měli vědět kolik jste měsíčně schopni splácet a z toho vycházet. Jinak by jste se mohli dostat zbytečné do problémů a to za to určitě nestojí, že ? Jak to můžu dopadnout pak můžete často sledovat v pořadu Krotitelé dluhů.