Online půjčky bez registru poskytují hlavně nebankovní společnosti a v dnešním článku si tento druh půjček představíme blíže. Půjčky poskytované přes internet jsou stále více rozšířené.

Online půjčky

Lidé stále častěji požadují online půjčky. Online půjčky jsou půjčky o které si můžete zažádat online přes internet. Nemusíte tedy chodit nikam na kamenno pobočku, vše vyřídít pěkně přes internet. Na webových stránkách vyplníte žádost a odešlete jí do finanční instituce. Ta tuto žádost zpracuje a bude vás pak kontakovat.

Zápis v registru dlužníků není problém

Online půjčky bez registru fungují takovým způsobem, že nebankovní společnosti u těchto půjček vůbec nepřověřují jestli máte nějaký záznam v registru dlužníků. Online půjčky bez registru jsou poskytovány bez toho, aniž by se nebankovní společnosti dívaly do registru dlužníků. Takové půjčky pak využívají především lidé, kteří mají zápis v registru dlužníků, protože nesplácely své předchozí úvěry či půjčky.

Podmínky půjček u nebankovních společností

Online půjčky bez registru patří mezi půjčky, které poskytují nebankovní společnosti. Nebankovní půjčky od nebankovních společností jsou vždy o dost dražsí než klasické půjčky od bank. Horší jsou i celkové podmínky půjčky, ale i tím je třeba u nebankovních půjček prostě počítat. Je třeba si také dávat pozor na vysoké sankční poplatky.

Online půjčky bez registru a jejich výše

Online půjčky bez registru jsou poskytovány v různých výšších. Větší nebankovní společnnosti poskytují online půjčky bez registru až do výše 25000 Kč. Zato menší nebankovní společnosti jsou o dost více opatrné a poskytují půjčky do výše 5000 Kč nebo do výše 15000 Kč. Najde se však také dost nebankovních společností, které poskytují půjčky až do výše 55000 Kč.