Řekneme si jakým způsobem můžete sehnat peníze do výplaty. Protože někdy se prostě stane, že nám dojdou peníze ještě před výplatou. Jaké máme možnosti, když si chceme v této chvíli půjčit peníze.

Když dojdou peníze

Někteří lidé neumí zcela dobře hospodařit s vydělanými penězi. Stane se jim pak, že velkou část peněz utratí hned na začátku měsíce, ke konci však už nemají žádné peníze a nemají ani za co nakupovat potraviny. Tito lidé pak hledají různé možnosti jak si mohou půjčit peníze do výplaty. Níže v článku si postupně vyjmenujeme jednotlivé možnosti, které máte.

Peníze do výplaty od rodiny či přátel

Ideální je když vám půjčí peníze někdo z vaší blízké rodiny nebo nějaký dobrý kamarád. V tomto případě se většinou jedná o půjčky, které jsou zcela bez úroku. Až pokud tato varianta není možná, tak by jste se měly poohlížet i po dalších možnostech, které jsou na trhu. Pokud vám stačí pouze malá částa, tak vám takto určitě někdo svoje peníze na chvíli půjčí. Až vám dojde výplata, tak mu peníze hned vrátíte.

Peníze do výplaty pomocí kreditní karty

Pokud máte již zřízenou kreditní kartu, tak jí můžete využít i v tomto případě, kdy potřebujete peníze do výplaty. Využijeme velké výhody kreditních karet a to, že je tam bezúročné období, když peníze včas vrátíte, tak jste si půjčily vlastně zdarma. Velké úroky začnou naskakovat až po skončení tohoto období. Můžete tedy platit za zboží v obchodech kreditkou a dluh pak vyrovnáte ze své došlé výplaty ze zaměstnání.

Předvýplatové půjčky

Nejméně výhodnou možnosti jsou předvýplatové půjčky. Je to hlavně díky tomu, že takové půjčky poskytují hlavně nebankovní firmy. Na to, že se jedná o půjčku, kterou budete muset zase rychle vrátit, tak se mi úrok zdá až moc vysoký. Výše uvedené možnosti jsou lepší a předvýplatovým půjčkám je lepší se zcela vyhnout.