Peníze ihned na účet poskytují zejména nebankovní společnosti. Které lidem nabízejí svoje nebankovní půjčky. V dnešním článku si blížeme představíme tyto nebankovní půjčky a úvěry.

Nebankovní společnosti

Jak už jsme si na začátku řekly, tak peníze ihned na účet u nás nabízejí zejména nebankovní společnosti z nebankovního sektoru. Nebankovní společnosti nebudou nikdy nabízet tak výhodné podmínky jako třeba banky. U nebankovních společností a firem je třeba vždy počítat s celkově vyšším ročním úrokem. A jsou tam i celkově horší podmínky. Ale i přesto je spousta lidí ochotná si půjčova u těchto nebankovních společností z nebankovního sektoru.

Nabídky a inzeráty typu „Peníze ihned na účet“

Na různých půjčkových inzertních webech je možné vidět stále více a více nabídek a inzerátů typu „Peníze ihned na účet“. Takkové inzeráty na tyto servery a weby vystavují především ty menší nebankovní společnosti, ale také hojně různé soukromé osoby. Soukromé osoby tam pak nabízejí svoje půjčky od soukromých osob.

Časté poplatky předem

U těchto nebankovních společností se často objevuje, že musíte zaplatit nějaký poplatek předem. Dříve se v Česku objevilo několik podvodných nebankovních společností, které pouze vybraly poplatek předem, ale lidem pak žádnou půjčku neposkytly a ani jim nevrátily jejich poplatek předem ! Doporučuji se tedy vyhýbat takovým společnostem, které by po vás vyžadovaly nějaký poplatek předem. Solidní společnost přece nikdy nebudete chtít žádný poplatek předem.