Pučky ještě dnes opravdu všem patří mezi jasné nebankovní půjčky. Řekneme si jaké podmínky mývají tyto půjčky a úvěry.

Co to jsou pučky ještě dnes opravdu všem?

Pučky ještě dnes opravdu všem se snaží mít hlavní konkureční výhody v tom, že poskytují půjčku hodně rychle, kdy je vyplacena ještě ten stejný den kdy je o ní požádáno. Navíc je poskytována opravdu všem, což je pro lidí lákavé. Hlavně pro lidi bez práce, či maminky na mateřské dovolené (MD) či důchodce nebo studenty.

Pučky ještě dnes opravdu všem bez prověřování registru

Pučky ještě dnes opravdu všem jsou obvykle na Českém trhu poskytovány bez toho, aniž by byl prověřován registr dlužníků. Šanci tak mají v případě této půjčky, i lidé s negativním zápisem v registru dlužníků. Může se jednat o bankovní registr dlužníků CBCB či nebankovní registr dlužníků SOLUS.

Žádost o tyto půjčky

Žádost o tyto půjčky často probíhá přes telefon nebo přes mobil. Některé společnosti umožnují i podání žádosti přes webové stránky. Vše je pak velmi rychlé a pohodlné. Aby vše bylo rychlé, tak výplata probíhá v hotovosti na ruku. Obchodní zástupce může přijít za vámi, nebo můžete jít k ním na pobočku. Každá nebankovní společnost to však má jinak.

Závěrečné zhodnocení půjček

Pučky ještě dnes opravdu všem patří mezi půjčky, které jsou nabízeny nebanovním sektorem. Není nutné ručit nemovitostí a jedná se o půjčky v rozmezí 6000 Kč až 13000 Kč. Úroky jsou u nebankovních společností moc vysoké a tak jsou tyto půjčky moc drahé a doporučujeme si tyto půjčky nebrat. Dostaly by vás ještě do věštších finančních potíží.