Pujčka 10 000 do 24 hodin je malá půjčka, která by měla být poskytnuta do jednoho dne. Tuto půjčku nabízejí jak banky, tak také nebankovní společnosti.

Rychlost půjčky

Rychlost půjčky musí být stále rychlejší. Lidé si žádají aby jim finanční společnosti poskytovaly půjčky ještě rychleji. V dnešním článku se zaměříme na půjčky, které jsou poskytovány již do 24 hodin od podání první žádosti. Žádost jako taková se často podává přes telefon nebo pomocí internetu.

Půjčka od banky

I některé banky dnes poskytují tyto menší rychlé půjčky. U bank to však stále není standart spíše je to vyjímka. U bank je výhodné využít spíše výhod kreditní karty či kontokorentu. U bankovních společností není nabízená půjčka bez doložení příjmu, což by měla být půjčka bez toho, aby se musely ukazovat příjmy.

Nebankovní společnosti

Pujčka 10 000 do 24 hodin to je půjčka zejména nebankovních společností, které působí v nebankovním sektoru. U nebankovních společností má tato půjčka často různé názvy buď to jsou rychlé půjčky či pujčka 20000 do hodiny. Tyto půjčky však většinou nemývají moc výhodné úroky a podmínky u těchto půjček nebývají moc výhodné.

Poskytnuty do 24 hodin

Nebankovní společnosti mají někdy nabídky typu peníze ještě dnes, což znamená že peníze z půjčky vám budou vyplaceny ještě ten stejný den, jako jste si o půjčku žádaly. Opět se však jedná o nebankovní půjčky a už víte, že nebankovní půjčky nebývají moc výhodné.