Půjčka 300000 je půjčka ve výši 300000 Kč. Řekneme si o těchto půjčkách více informací.

Účelová půjčka 300000

Půjčka 300000 je většinou účelová půjčka. Nejčatěji se jedná o účelovou půjčku na bydlení. Zejména v Severních Čechách je možné dobré bydlení koupit i za takové peníze. V tomto případě je tedy jasně dán účel půjčky a peníze musí být využity právě na vlasní bydlení.

Půjčka 300000 s ručením nemovitostí

Půjčka 300000 je s ručením nemovitostí. To znamená, že budete ručit nemovitostí, kterou budete kupovat. Bude zavedeno zástavní právo na katastr. A v případě nesplácení půjčky by jste mohly o dům či byt přijít. Banky mají díky ručení nemovitostí půjčku lépe zajištěnou.

Půjčka 300000 – prověření příjmů a registru dlužníků

Půjčka 300000 u bank po vás bude vyžadovat, aby jste bance donesl potvrzení o výši vašich příjmů. Prověřují se jak vaše příjmy, tak také příjmy vaší manželky. Pro schválení půjčky je třeba mýt dostatečně vysoké příjmy. Banky si také hlídají, aby klienti nebyly zapsaní v registru dlužníků. Kdo je zapsaný v registru dlužníků, ten od banky půjčku nedostane.

Další informace o této půjčce

Půjčka 300000 je téměř vždy půjčka bez ručitele. Stejně tak není tato půjčka zajištěná směnkou nebo něčím podobným. Díky účelovosti může být roční úrok docela přiznivý a roční RPSN je také nízká. Půjčka se splácí podle zadaného splátkového kalendáře, většinou je nejlepší si rovnou nastavit trvalý příkaz a platby se pak budou odesílat automaticky. A už se o to pak nemusíte starat. Pouze zkontrolujete, že platba opravdu odešla.