Půjčka 800000 je půjčka ve výši 800000 Kč, řekneme si jaké máte možnosti, pokud si chcete vzít takto vysokou půjčku.

Půjčka 800000 od banky

Půjčka ve výši 800000 Kč je stále nejvýhodnější od klasických bank, které působí v bankovním sektoru. Takto vysoké půjčky si lidé často berou v podobě hypotéky na bydlení. V tomto případě se ručí nemovitostí. Někdy se používá také americká hypotéka, kdy ručíte nemvotostí a díky tomu si může půjčit levně a navíc můžete peníze použít na cokoliv. Často se používá třeba na rozjezd podnikání nebo na konsolidaci všech dluhů.

Půjčka 800000 od kampeličky

Další možností kde si vzít půjčku ve výši 800000 Kč jsou kampeličky. Často jsou také označovány jako družstvní záložny, protože využívají družstevního principu. Jejich půjčky jsou o trošku méně výhodné, než bankovní půjčky, ale úrokoké sazby za rok jsou ještě docela přijatelné. Jsou prověřovány jak vaše příjmy, tak také to zda nejsou zapsán v registru dlužníků.

Půjčka 800000 ze stavebního spoření

Další možností může být vzít si půjčku ze stavebního spoření. Je však třeba mít založené stavební spoření a již několik let na něm aktivně spořit. Jinak by jste neměly dostatečné hodnotící číslo a půjčka by vám nebyla vůbec schválena. V některých případech se může využít také překlenovací půjčka a pak si vezmete normální půjčku ze stavebního spoření.

Půjčka od nebankovních společností

Poslední možností může být půjčka od nebankovních společností. Tyto půjčky od nebankovních firem, jsou však vůbec nejdražší a je to tedy nejhorší varianta, kterou jsme si v tomto článku řekly. Sice jsou půjčky někdy bez prověřování registru dlužníků, ale jsou prostě moc drahé. A proto je o hodně výhodnější si raději vzít předchozí půjčky.