Půjčka bez doložení příjmů je určena pro lidi, kteří nechtějí z různých důvodů dokládat své stále příjmy a nechtějí nosit potvrzení o výši příjmů.

Opravdu půjčka bez doložení příjmů

Půjčka bez doložení příjmů je jak výplýví již z jejího názvu je poskytována i bez nutnosti dokládat potvrzení o výši příjmů ze zaměstnání či podnikání. Vaše důvodů mohou být různé jste bez práce, jste ve zkušební době a nevystaví vám potvrzení o výši vašich příjmů, jste na mateřské dovolené, jste bez práce atd. V těchto případech je pro vás výhodou, že nemusíte nosit žádné potvrzení o výši vašich současných příjmů, protože máte malé příjmy nebo žádné příjmy.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmů

Když vidíte v televizi nějakou povedenou reklamu na půjčky, jedná se většinou o reklamu nebankovních společností. Nebankovní společnosti na reklamu hodně spoléhají a do reklamy investují obrovské prostředky. Jejich inzertním médii není jen TV, ale také tisk, rádia, venkovní reklama, letáky, různé plachty, prospekty, přímé telefonáty atd. Hojně je inzerováná i půjčka bez doložení příjmů . Půjčka bez doložení příjmů je dobrá v tom, že je poskytována téměř každému a tak reklama pak cílí téměř na každého a má velký účinek.

Jak vysoká je půjčka bez doložení příjmů ?

Půjčka bez doložení příjmů je většinou poskytována do výše 50 000,- Kč. Ve výjmečných případech najdete i půjčky do 500 000,- Kč. U větších částek je pak ručení. Buď musí nastoupit ručitel, ručení směnkou či ručení nemovitostí. Ale běžně je půjčka bez doložení příjmů poskytována opravdu do těch 50 000 Kč. A většině lidí tato částka i bohatě stačí a nepotřebují žádnou větší částku.

Oblíbené půjčka bez doložení příjmů ?

Když se dělali průzkumy tak, půjčka bez doložení příjmů byla u nebankovních společností zvolena, jedním z nejvíce oblíbených úvěrových produktů. Oblíbenost zřejmě vyplývá z toho, že půjčka bez doložení příjmů je úplně pro každého a i roční úroková sazba nebývá tak hrozná.