Půjčka bez nahlížení do registru si získala svou oblibu především proto, že při jejím schválování není nahlíženo do registru dlužníků. A šanci tedy mají i lidé, kteří již mají nějaký záznam v registru dlužníků.

Opravdová půjčka bez nahlížení do registru

Půjčka bez nahlížení do registru je poskytována nebankovními společnostmi, které při této půjčce vůbec nehledí na to jestli máte záznam či záznamy v registru dlužníků. Půjčí vám i pokud máte záznamy v registru dlužníků. Do registru jste se mohli dostat, pokud jste měli problémy se splácením dřívějších úvěrů či půjček.

Rychlá půjčka bez nahlížení do registru

Půjčka bez nahlížení do registru je poskytována nebankovními společnostmi velmi rychle a většinou máte peníze do 48 hodin od podání žádosti v ruce. Rychlost se hodí zéjmena v případě, že potřebujete rychle splatit nějakou splátku či poplatit exekuci. Rychlosti se dosahuje hlavně díky internetu, kdy si podáte žádost o půjčku přes internet a tak půjčku celkově hodně urychlíte. Až to nebankovní společnosti zpracuje, tak už to je pak rychlý proces. Peníze vám budou vyplaceny zástupcem většinou v hotovosti.

Krátkodobá půjčka bez nahlížení do registru

Půjčka bez nahlížení do registru je spíše svých charakterem na kratší odobí. Většinou se tyto půjčky poskytují zhruba na 5 let. Ale pří měnších částkách je doba 5 let zcela dostatečná a ani není potřeba žádná delší. Pokud je půjčka bez nahlížení do registru větší výše, je možno se s nebankovní společností domluvit na protožení celkové doby splácení půjčky.

Spíše menší půjčka bez nahlížení do registru

Půjčka bez nahlížení do registru je nejčastěji poskytována do výše zhruba 50 000 Kč. Ale samozřejmě se vždy najdou nebankovní společnosti, která mají ve svém půjčkové nabídce s větším horním limitem. Půjčka bez nahlížení do registru by se však vždy měla brat s rozmyslem a jen pokud ji hodně potřebujete. Půjčka bez nahlížení do registru by vás mohla dostat i do větších finančních problémů.