Pokud si potřebujete rychle půjčit peníze a nestojíte o žádné složité vyřizování a osobní setkání, můžete využít služeb Kouzelné půjčky. Kouzelná půjčka poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky ve výši první půjčky až 10 000 Kč, které můžete mít na svém účtu již do hodiny od podání žádosti online.

Kouzelná půjčka má účty ve většině bank, takže převod peněz probíhá bez prodlení a klient má peníze okamžitě k dispozici. Právě vzhledem k okamžitému vyřízení a zaslání půjčky na účet zákazníka již do 60 min. od schválení je Kouzelná půjčka na trhu v ČR opravdu kouzelná.

S takovouto nabídkou se u konkurence nesetkáte. Většina velkých poskytovatelů půjček požaduje podpis smlouvy, osobní schůzku a v reálném čase trvá vyřízení půjčky 2 – 5 pracovních dnů, což je v případě okamžité potřeby peněz nežádoucí.
Navíc je mnohdy nutné vyzvednout si peníze na poště.

Klienti Kouzelné půjčky mají k dispozici vedle možnosti zažádat o opakovanou půjčku již pouze pomocí SMS až do výše 50 000 Kč unikátní službu „Zaplatíme vaše účty„, která spočívá v tom, že Kouzelná půjčka zaplatí ihned jakoukoliv vaši pohledávku, složenku nebo fakturu na základě doloženého dokladu ( faktura, složenka, apod.) do 60 min.

Zodpovědný přístup k půjčování

Kouzelná půjčka se chce stát ukázkovým příkladem půjčky, která zodpovědně přistupuje k řešení zadlužení klientů. Pokud se nepodaří správně odhadnout bonitu klienta, chce nést i svůj díl odpovědnosti a klientovu finanční situaci dále nezhoršovat. Striktně odmítá jakékoliv navyšování nákladů při následném vymáhání pohledávek. S Kouzelnou půjčkou se vám tak nestane, že byste přišli o střechu nad hlavou, neboť nehrozí další úročení vašeho případného dluhu.