Půjčka na cokoliv je lákavá v tom, že peníze z této půjčky můžete použít opravdu na cokoliv. A když říkám cokoliv tak opravdu cokoliv. Půjčka na cokoliv je produkt bank i nebakovních společností.

Co je to půjčka na cokoliv ?

Půjčka na cokoliv znamená, že můžete použít peníze na cokoliv. Nikdo později nebudete kontrolovat za co jste vlastně peníze utratily. Půjčka na cokoliv ke koupení užitečných věcí, ale můžete si koupit i televizi, auto či cokoliv jiného. Prostě peníze z této půjčky jsou na cokoliv. V dnešní době je většina půjček takových, takže výběr v této oblasti je opravdu hodně široký a svou top půjčku si najdte opravdu úplně každý.

Bankovní půjčka na cokoliv od banky

Půjčka na cokoliv od banky má vždy slušnou roční úrokovou míru. Nutnosti je však abyste něměli žádný záznam v registru dlužníků a musíte také doložit potvrzení o výši vašich příjmů. Musíte také vyplnit formuláře s žádostí o půjčku. Banky nabízí výhodné podmínky, ale vyřízování vždy nějakou dobu trvá a je třeba s tím dopředu počítat. U nás pracují například tyto banky:

  • Komerční banka
  • Česká spořitelna
  • Mbank
  • Poštovní spořitelna
  • ING
  • FIO Banka a další banky

Nebankovní půjčka na cokoliv – nebankoví sektor

Půjčka na cokoliv z nebankovního sektoru od nebankovních sektorů má o něco méně výhodné podmínky, než půjčka u banky. Ale naoplátku nabízí rychlé vyřízení a nebankovní společnosti nejsou na své klienty tak přísní. Mnohdy mají šanci i lidé se záznamem v registru dlužníků, ale dostanou horší podmínky, než klienti bez zápisu. Vyřízení těchto půjček u nebankovních společností je velmi rychlé a není tak zdlouhavé jako u bank. Ale zase tam jsou horší podmínky.