Půjčka na MD poskytují nebankovní společnosti či soukromí investoři a jsou to speciální půjčky pro ženy a maminky na mateřské dovolené ( proto také zkratka MD).

Půjčka na MD – je nebankovní půjčka

Půjčka na MD se řadí mezi klasické nebankovní půjčky, jsou to klasické nebankovní půjčky, akorát mají takový pěkný marketigový název a to půjčka na MD. Nebankoví půjčky poskytují nebankovní společnosti a také různí soukromí investoři. Soukromým investorům se radši obloukem vyhněte a pokuste se najít nějakou solidní nebankovní společnost. Radši dopředu říkám, že to nebude nic moc jednoduchého. Takových prostě moc není.

Jak vysoká může být půjčka na MD ?

Půjčka na MD je většinou poskytovaná v nižších částkách. Nejvíc takových půjček je zhruba do 5 000 Kč. Ale některé nebankovní společnosti půjčují i částky okolo hranice 15 000 Kč. U menších částek není žádné ručení u větších částek budete muset podepsat směnku, jestli půjčku opravdu chcete.

Půjčka na MD je důsledkem nízkých příjmů a větších výdajů

Půjčka na MD je pro některé maminky doslova nutnosti, protože už nemají doslova ani na jídle. Když žena odejde na mateřskou tak se jí sníží příjem a pokud je svobodnou matkou, tak se rázem dostává do velkých finačních problemů. Rodičovský příspěvek je totiž v malé výši a různé sociální dávky to o moc Korun nevylepší. Někdy je tedy půjčka na MD opravdu nutná.

Půjčka na MD – zamyslete se !

Půjčka na MD vás ve finále může dostat do ještě větších finančních problemů, když si budete tuto půjčku brát tak na to myslete. Spočítejte si předem jestli budete mít na to abyste mohli půjčku na MD vůbec splácet. Spousta lidí se vezme půjčku bez přemýšlení a až později zjistí, že na splácení půjčky vlastně nemají a nemohou si půjčku vůbec dovolit.