Lidé jsou stále více pohodlní a tak je pro ně ideální, když si mohou o půjčku zažádat přes mobil nebo přes internet. Proto také vznikla půjčka přes SMS, která má svůj původ ve Finsku.

Půjčka před výplatou

Půjčka přes SMS je vymyšlená tak, že by jste jí měli používat jako půjčku před výplatou. Někdy se prostě stane, že výplatu doslova roztočíme hned na začátku měsíce, na konci už nemáme ani za co nakupovat základní potraviny. Právě v této chvíli si berou různé půjčky přes SMS. Tuto půjčku pak jednodušše splatí ze své další výplaty, kterou pravidelně měsíčně dostávají.

Žádost přes SMS nebo přes internet

Půjčka přes SMS je také dobrá v tom, že vám dává na výběr jestli si podáte žádost o půjčku přes mobil pomocí jedné SMSky nebo zda si podáte žádost přes internet. Já doporučuji podání žádosti přes internet, nic vás to nebude stát a hlavně to je rychlejší a vše tam vidíte pěkně přehledně.

Nový žadatelé maximálně 2000 Kč

Nový žadatelé o půjčku přes SMS od společnosti Ferratum si mohou zažádat maximálně o 1 000 Kč nebo 2 000 Kč. Poprvé jim také peníze budou zaslány pomocí poštovní poukázky. Poštovní poukázku od společnosti Ferratum vám proplatí na každé České poště. Není tedy třeba se ničeho bát.

Půjčka přes SMS a její podmínky

Půjčka přes SMS má docela jasné podmínky. Za každých půjčených 1 000 Kč zaplatíte úrok ve výši 250 Kč. Je tedy hned zřejmé, že úrok je opravdu veliký. Peníze musíte vrátit již do 21 dní. Jedná se tedy o malé krátkodobé půjčky s krátkou dobou splatnosti.