Každý by si přál výhodné půjčky bez podvodu. Abyste zbytečně nenaletěli tak si přečtěte náš článek o půjčkách bez podvodu a různých fint.

Půjčky bez podvodu a špatných podmínek

Hodně lidí mělo špatné zkušenosti se svými předchozími půjčkami a tak teď hledají výhodné půjčky bez podvodu. Některé nebankovní společnosti totiž poskytují půjčky se šílenými úroky a při problémech se splácením jsou tam také často velmi vysoké poplatky, které mnohdy i vysoko překračují výši vaší původní půjčky. Níže najdete kde můžete očekávat půjčky bez podvodu.

Bankovní půjčky bez podvodu

Půjčky bez podvodu hledejte hlavně u bank. U bank máte vždy záruku určité solidnosti, protože banky jsou pod přísným dohledem ČNB. Banky nabízí vždy nejvýhodnější půjčky a proto by jste se vždy měli nejprve obracet na banky. U bank získáte nízký roční úrok, bude také nízké RPSN. Je však třeba říci, že vyřízování půjčky u banky je o něco zdlouhavější. Musíte mít také dostatečné příjmy a donést potvrzení o výši vašich příjmů ze zaměstnání či podnikání. Nesmíte být také zapsáni v registru dlužníků.

Nebankovní půjčky bez podvodu

U nebankovních společností je třeba býti o hodně více opatrný. Na nebankovním sektoru se pohybuje spousta malých nebankovních společností, kterým je lepší se radši vyhnout. Na trhu však figuruje i několik velkých a zavedených nebankovních společností, které nabízejí půjčky bez podvodu. Nabízí sice horší podmínky než banky, ale zase o hodně lepší než ty malé nebankovní společnosti.

Na co si dát pozor u půjčky bez podvodu

U půjčky bez podvodu si dávejte pozor především na toto:

  • vyšše ročního úroku
  • vyšše RPSN (roční procentní sazba nákladů)
  • výše saknčních poplatků
  • možnost předčasného splacení