Půjčky bez poplatku předem vznikly v reakci na některé nebankovní společnosti, které si z půjčky hned vezmou část jako poplatek. Představíme vám blíže půjčky bez poplatku předem.

Proč vznikly půjčky bez poplatku předem?

Půjčky bez poplatku předem vznikly zejména proto, že i na Českém trhu existují společnosti, která nabízí například půjčku ve výši 50 000,- Kč. Ale na váš účet pošlou zhruba 35 000 ,- Kč. A těch 15 000,- Kč si berou jako poplatek za zprostředkování půjčky. Nebo jsou i takové firmy, které vybírají poplatky dopředu za zprostředkování půjčky. Klientovi samozřejmě žádnou půjčku nedají a poplatek si sprostě nechají. I v reakci na toto vznikly půjčky bez poplatku předem, kde se nikdy nevyžaduje žádný poplatek předem či poplatek za zprostředkování půjčky.

Bankovní či nebankovní půjčky bez poplatku předem

Půjčky bez poplatku předem vají ve svých nabídkách jak banky, tak nebankovní společnosti. Pokud máte možnost tak si vždy radši půjčujte od banky. Banky má vždy o dost výhodnější podmínky i než ta nejlepší nebankovní společnosti. Banka je prostě zárukou určité kvality a také serioznosti. Banky jsou také pod tvrdším dohledem ČNB(Česká národní banka). Banky si vždy ale u půjčky bez poplatku předem hlídají bonitu klienta a nesmí být také záznam v registru dlužníků. To naopak nebankovní společnosti jsou mnohem více benevolentní. Tyto půjčky se nazívají nebankovní půjčky bez poplatku předem. A půjčku u nich získá i člověk s nízkými příjmy či záznamem v registru dlužníků.

Půjčky bez poplatku předem s letáku

Pokud vybíráte poštovní schránku, tak jste si určitě všimly, že každý týden vám chodí super výhodné nabídky na půjčky bez poplatku předem. Ale na lékaku nemusí být napasná celá pravda. Lepší je se podívat na internetu a porovnat si půjčky bez poplatku předem od různých společností ať už bank či nebankovních společností. Výběr je při brání této půjčky velmi důležitý.