Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou pro lidi, kteří nemohou prokázat svůj příjem, nebo mohou prokazatelně prokázat jen část ze svého měsíčního příjmu. Povíme vám co jsou vlastně půjčky bez potvrzení o příjmu zač.

Pro koho jsou půjčky bez potvrzení o příjmu výhodné ?

Půjčky bez potvrzení o příjmu využijí lidé kteří nemohou prokázat své celé příjmy. To jsou například podnikatelé, které díky paušálu mohou být výrazně nižší příjmy, než mají doopravdy. S prokazováním svých příjmů mají dále problémy číšnici a servírky a další povolání. Kdy plat není tvořen je hlavním platem. Půjčky bez potvrzení o příjmu využijí také lidé kteří jsou teprve ve zkušební době. Ve zkušební době vám totiž nevystaví potvrzení o výši vašich příjmů a museli by jste čekat až nebudete ve zkušebné době. Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou také určeny pro lidi, kteří jsou bez příjmů, ale přesto potřebují získat peníze i pro ty jsou určeny půjčky bez potvrzení o příjmu. Dále je mohou vyžít nezaměstnaní, maminky na mateřské dovolené, důchodci.

Nebankovní půjčky bez potvrzení o příjmu

Banky se stále drží svých osvědčených principů a u každé půjčky u nich je třeba donést vždy potvrzení o výši vašich příjmů. Když je nemůžete donést, tak máte prostě u banky smůlu. Ale tam kde nezaberou banky, tak vždy zabírají nebankovní společnosti. Nebankovní společnosti sice nabízejí horší podmínky jak banky, ale půjčky bez potvrzení o příjmu poskytují téměř každému bez jakéhokoliv problému. Vyhnete se také zdlouhavému vyplňování formulářů, jak je tomu zvykem v bance. U nebankovních společností často nebývá problém s podáním žádostí o půjčku přes webový formulář.

Půjčky bez potvrzení o příjmu – dluhová past

Půjčky bez potvrzení o příjmu vám mohou pomoci pokud nemáte hodně půjček. Pokud máte již hodně půjček a už je tzv. vytloukáte klín klínem. Tak je to špatné a dostáváte se do dluhové pasti. Z ní se často špatné utíká a nesčekrát končí lidem v osobním bankrotu. Proto si vždy každou půjčku důkladně promyslete a řekněte si jestli je tato půjčka opravdu nutná a neobejdete se bez ní.