Lidé nechtějí platit žádné poplatky, protože se bojí, že by pouze vyhodily peníze a žádnou půjčku by nedostaly. Existují tak různé půjčky bez skrytých poplatků. U takového druhy půjčky se pak nikdy neplatí žádný poplatek předem.

Nikdy žádné poplatky předem

Pokud si berete půjčku, tak by jste měly myslet na to, že by jste nikdy neměly platit finanční instituci žádné poplatky předem. Je tady totiž dost takových institucí, které pouze vyberou poplatky předem od svých klientů a pak jim jen napíšou, že jim půjčku nebyla schválena a poplatek je nevratný. Mají to smluvně dobře ošetřené. Takže lidé často o svoje peníze zbytečně přijdou.

Půjčky bez skrytých poplatků v růzé výši

Půjčky bez skrytých poplatků jsou poskytovány v různých výších. Dá se to zjednodušeně rozdělit na různé skupiny. Jedna skupina společností poskytuje takové půjčky od zhruba 6000 Kč až do výše 14000 Kč. Pak jsou tady finanční společnosti, které poskytují takové půjčky od zhruba 18000 Kč až do výše 30000. Pak jsou tady i firmy, které poskytují svoje půjčky od výše 35 tisíc až do výše 55000 Kč. Najdou se však i společnosti, které poskytnou půjčku až do výše 100 tisíc.

Prověřování příjmů a registrů dlužníků

Půjčky bez skrytých poplatků nabízejí solidní finanční instituce, takže je určitě nutné počítat s tím, že budete muset řádně prokázat, jak vysoké či nízké jsou vaše příjmy. Slouží k tomu oficiální potvrzení o vašich příjmech. Dívají se také do registru dlužnků. jestli tam náhodou v registrech nemáte nějaký negativní zápis. Pokud by jste měly zápis v registru, tak nemůžete počítat s tím, že vám takovou půjčku někdo poskytne.

Žádost o půjčku a výplata půjčky

Půjčky bez skrytých poplatků nabízejí různé možnosti. Je možné si o takové půjčky požádat na pobočce, nebo můžete využít internet a podat žádost přes webové stránky. Je možné využít i telefon či mobilní telefon. Podání žádosti je tak většinou rychlé a snadné.

Vyplácení půjčky
pak může u každé společnosti probíhat trošku jinak. Obecně se peníze vyplácejí buď přímo na ruku v hotovosti v Kč. Nebo vám společnost peníze pošle na váš bankovní účet. Možností může být také zaslání peněz pomocí poštovní poukázky, kdy si budete muset peníze vyzvednout na pobočce České pošty.