Nebankovní společnosti chtějí být svým klientům stále blíže a tak zavedli i půjčky do domu, tyto půjčky si získaly docela velkou oblibu. Výhodou je, že nemusíte nikam chodit a obchodní zástupce firmy za vámi přijde až k vám domů do bytu či baráku.

Pohodlné půjčky do domu

Půjčky do domu jsou pro každého velmi pohodlné a rychlé. Žádost o půjčky do domu probíhá přes internetovou stránku nebankovní společnosti, kdy vyplníte formulář a odešlete ho. Obratem vám bude kontaktovat obchodní zástupce a s ním si domluvíte, kdy bude probíhat schůzka u vás doma, kde budete moci rovnout podepsat smlouvu o půjčce a také vám budou vyplaceny peníze z půjčky v hotovosti. Vše je tedy velmi rychlé a pohodlné. Vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova, jen pomocí internetu či telofonu a návštevy pracovníka nebankovní společnosti. Půjčky do domu jsou většinou poskytovány do menších částek zhruba do 50 000 Kč, vyjímkou však nejsou ani vyšší částky.

Nebankovní půjčky do domu

Půjčky do domu poskytují výhradně nebankovní společnosti. Banky o tento finanční produkt vůbec nestojí a nikdy ho nabízet nebudou. Nebankovní společnosti se však rozhodli přibližit klientům a tak nabízejí půjčky do domu. U nebankovních společnosti však zaroveň nemáte takovou jistotu jako u klasické banky. Je proto třeba důkladně probrat nebankovní společnosti, než si vezmete nějaké půjčky do domu.

Půjčky do domu – za pohodlí se platí

Půjčky do domu jsou velmi pohodlné v tom, že jsou velmi rychlé a zároveň nemusíte vyplňovat spoustu formulářů s žádostí o půjčku. V hodně případech se také neprověřuje zda jste v registru dlužníků a zda máte dostatečné příjmy na půjčky do domu. Za všechny tyto výhody však klienti, kteří si vezmou půjčky do domu draze platí, mají výrazněn vyšší ročník úrok a také vyšší RPSN. Půjčky bývají bez poplatku předem, ale nějaké poplatky za zpoždění splátky (třeba jen den) tam jsou.

Půjčky do domu výhody

Půjčky do domu mají hodně výhody, teď je v bodech v krátkosti vypíšeme:

  • Půjčky do domu vyřídíte z pohodlí domova, nemusíte nikam jezdit. Podáte si přes internet žádost, bude vás kontaktovat zástupce, který si s vámi dohodne schůzku u vás doma.
  • Nemusíte vyplňovat spousty formulářů
  • Neprověřuje se, zda jste v registru dlužníků
  • Peníze získáte rychle a v hotovosti
  • Můžete podat žádost i přes telefon či mobil