Půjčky ihned na ruku využívají především lidé, kteří chtějí peníze dostat přímo do ruky v hotovosti. Půjčky ihned na ruku poskytují výhradně nebankovní společnosti a v článku se o nich dozvíte více.

Proč jsou oblíbené půjčky ihned na ruku ?

Půjčky ihned na ruku mají rádi lidi, kteří mají rádi jistotu a chtějí získat peníze přímo na ruku v hotovosti. Někteří lidé, třeba ani nemají založený bankovní účet a tak musí shánět takovou půjčku, kde výplata hotovosti je na ruku. Půjčky ihned na ruku jsou také oblíbené pro svoji ohromnou rychlost a také proto, že je velmi snadné o tuto půjčku zažádat. Ať již přes webový formulář či přes telefon.

Rychlé půjčky ihned na ruku

Půjčky ihned na ruku vynikají hlavně ohromnou rychlostí. Často se stává, že vaše půjčka bude vyřízena do 24 hodin od podání vaši první žádosti. Tuto rychlost půjčky ihned na ruku oceníte hlavně ve chvíli kdy vám vznikly nějaké nenedálé výdaje a vy je musíte co nejrychleji poplatit. Někdo chce například rychle doplatit splátku za jinou půjčku atd. O půjčky ihned na ruku se žádá jednoduše přes internet či telefon.

Půjčky ihned na ruku přes internet

Půjčky ihned na ruku se mohou pyšnit svou rychlostí hlavně protože, se o ně žádá přes internetový formulář. Tento formulář neuvěřitelným způsobem zrychleje komunikaci mezi klientem a nebankovní společností. Proto také můžete mít peníze z půjčky ihned na ruku již za 24 hodin v ruce. Formulář je důležitý vyplnit zcela pravdivě a žádné údaje si nevymýšlet. Formulář odešlete a nebankovní společnost ho zpracuje a bude vás v nejbližší době kontaktovat. Předání peňez z půjčky ihned na ruku proběhne tak, že vám peníze budou vyplaceny v hotovosti v Korunách. Velká řada nebankovních společností umožnuje zažádat si o půjčky ihned na ruku přes telefon.

Půjčky ihned na ruku nevýhody

Půjčky ihned na ruku mají tyto hlavní nevýhody:

  • roční procentní sazba je vyrazně větší, než kdybyste si vzali půjčku u banky
  • občas se ve smlouvě mohou skrývat, nějaké skryté poplatky
  • půjčku u nebankovní společnosti je vždy určité riziko
  • vysoké roční RPSN (znamená kolik ročně za půjčku nebankovní společnosti přeplatíte)
  • možnost dostast se do dluhové pasti