Půjčky na exekuce si berou lidé, proto aby zaplatily rychle exekutorovi. V článku se dozvíte více informací o půjčkách na exekuce.

Půjčky na splacení exekuce

Půjčky na exekuce lidí využívají na to, aby zaplatily exekuci. Exekuce na vás může být nařízena pokud dlouhodobě neplníte své závazky a nesplácíte své půjčky či úvěry. Díky exekuci a nákladech exekutora všech výsledná částka ještě hodně vzroste. Lidé se tak snaží zabránit exekuci doslova za každou cenu a tak si raději berou půjčky na exekuce. Často je to lepší než příjít o veškeré vybavení domácnosti, které by stejně bylo prodáno na dražbě jen za zlomek své hodnoty. Půjčky na exekuce se vám tedy mohou i hodně vyplatit. Záleží, ale na konkrétní situaci.

Nebankovní půjčky na exekuce

Jelikož ten kdo žádá o půjčky na exekuce je také v registru dlužníků, tak nemá šanci aby mu půjčila klasická banka a musí se tedy obráti na nebankovní sektor. Nebankovní sektory právě na tyto klienty doslova čekají a rádi jim poskytnou různé půjčky na exekuce. Výběru nebankovní společnosti by jste měli věnovat dostatek času, aby jste předešly možným rizikům, která mohou nastat.

Co budete potřebovat ?

U většiny nebankovních společností budete potřebovat dva doklady o vaší totožnosti. Využitjte občanský průkaz + cestovní pas. V nouzi může využíti i řidičský pas či rodný list. Musí vám být také více než 18 let. Musíte nebankovní společnosti také donést veškeré informace o vaší exekuci a její výši. U půjček na exekuce se nenahlíží do registru dlužníků.