Půjčky na ruku nezaměstnaným jsou speciální nebankovní půjčky na ruku určené pouze lidem bez zaměstnání. V článku se dozvíte více informace o půjčkách na ruku pro lidi na úřadu práce.

Ztráta zaměstání

Ztráta zaměstání je pro každého velká ráno, zvláště pokud nemáme vytvořenou dostatečnou rezervu. Právě proto tyto případy by jsme měli mít na účtě rezervu ve výši šesti měsíčních platů. Většina lidí ale žije od výplaty k výplatě a nic nanašetří. A pokud delší dobu nemohou najít nové zaměstání, tak mohou mít finanční problémy. Pak často využívají právě půjčky na ruku nezaměstnaným.

Malé půjčky na ruku nezaměstnaným

Půjčky na ruku nezaměstnaným poskytují nebankovní společnosti spíše v menší výši. Počítejte, že průměrná nebankovní společnost půjčí maximálně 50 000 Kč. Ale záleží na každé jednotlivé nebankovní společnosti. Většině lidí, ale půjčka v taková výši bude stačit a nebudou ani potřebovat nějakou větší. Bude se jim také snadněji splácet.

Nebankovní půjčky na ruku nezaměstnaným

Půjčky na ruku nezaměstnaným jsou typickém produktem nebankovních společností. Nebankovní společnosti čekají právě na takové problémové klienty, na ně se také specializují. Protože ty bezproblémové klienty jim vezme banka. Nic jiného jim tedy nezbývá. Nebankovní společnosti vybírejte hlavně podle referencí a zkušeností někoho. Nenechte se ošálit různými reklamami. Určitě nikdy neberte, hned první nabídku.