Půjčky na směnku jsou půjčky poskytované nebankovními společnostmi. V článku se dozvíte kde všude může hledat jejich různé nabídky a inzeráty.

Půjčky na směnku nabídky v inzertních novinách

Stále hodně lidí si kupuje klasické inzertní noviny typu Annonce atd. V různých inzertních novinách najdete nabídky nebankovních společností a soukromých osob na jejich výhodné půjčky na směnku. Inzerát většinou obsahuje základní informace + telefoní číslo a webovou stránku, kde se můžete dozvědět více informací o této půjčce.

Půjčky na směnku – nabídky na půjčkových serverech

Různé půjčky na směnku můžete už dnes hledat hlavně na různých půjčkových inzertních webových stránkách, které jsou přímo pro lidi, kteří hledají nějakou půjčku. Tyto servery se specializují pouze na půjčky a úvěry. Nabídek je tam opravdu hodně, ale těch solidních tam bude podle mě opravdu hodně málo. Inzerují tam hlavně soukromé osoby a malé nebankovní společnosti. Je tam velké riziko, že se spálíte.

Půjčky na směnku – nabídky v reklamách

Nabídky na půjčky na směnku můžete také najít v různých reklamách. Už už to jsou reklamní lavičky, billboardy, letáky či plakáty. Určitě jste se setkaly s trhací reklamou na půjčky u přechodu.