Půjčky od soukromníků jsou půjčky pro lidi, kterým již banky a dokonce ani nebankovní společnosti nechějí půjčit ani korunu. V nouzi tak musí využít půjčky od soukromníků. V článku se dozvíte více o této půjčce.

Kdy mají smysl půjčky od soukromníků ?

Půjčky od soukromníků mají svůj smyl, pokud vám jinde již nepůjčí a vy přesto potřebujete nějaké peníze.( zkuste nejprve radši Půjčky na směnku ) Půjčky od soukromníků jsou hodně drahé a rizikové půjčky a je lepším se jim vyhnout. V případě, že si i tak chcete vzít nějaké půjčky od soukromníků, vždy důkladně vybírejte jaký soukromník to budu. Jsou zde soukromníci solidní, ale bohužel i ti nesolidní, s tím se musí na této půdě prostě počítat a nesmí vás to překvapit.

Půjčky od soukromníků jsou velmi drahé, počítejte s tím!

Půjčky od soukromníků jsou vůbec nejdražší na celém finančním trhu. Roční úroky zde jsou někdy doslova šílené, někdy se pohybují i okolo 300 procent ročně. Což je obrovské číslo, jen si to spočítejte. Půjčky od soukromníků jsou také často známé tím, že jsou tam velmi tvrdé sakční poplatky. Například se zpozdíte se splátkou o jediný den a hned vám naskakují obrovské sankční poplatky. Půjčky od soukromníků často končí tak, že dlužník končí v nekonečných dluzích a penále mu nárůstá, ale pro věřitele je to výhodné. Bohužel, taková je realita.

Neúčelové půjčky od soukromníků

Půjčky od soukromníků jsou vždy neúčelové. To znamená, že peníze můžete utrati za cokoliv. Zpětně se nic nekontroluje, je to jen a jen na vás. Půjčky od soukromníků by se ale měli brát jen v opravdu krizových situacích. A né že si chcete půjčit na novou plazmovou televizi či dovolenou.