Půjčky od soukromých investorů využijí především lidé, kteří na půjčku nedosáhnou v bance, ale ani v nebankovní společnosti. Musí tak zkusit 3 variantu a to jsou půjčky od soukromých investorů.

Kdo poskytuje půjčky od soukromých investorů ?

Půjčky od soukromých investorů poskytují lidé a podnikatelé, kteří chtějí zhodnoti své volné finanční prostředky a poskytují tak lidem půjčky od soukromých investorů . Jelikož půjčky od soukromých investorů můžu provozovat každý s příslušným živnostenským listem, je třeba si dávat velký pozor na výběr člověka u kterého si vezmete nějaké půjčky od soukromých investorů.

Kdy využít půjčky od soukromých investorů ?

Půjčky od soukromých investorů by jste si měli brát, až když už nejsou žádné jiné možnosti, kde a jak si peníze výhodněji půjčit. Každý by měl určitě začít u klasické banky na které dohlíží ČNB. A jsou zárukou určité solidnosti a přijatelných podmínek. U banky je třeba nebýt v registru dlužníků a mít dostatečné příjmy ze zaměstnání či podnikání a donést potvrzení o výši vašich příjmů. Když něco z toho nemůžete doložit, nebo vám banka nepůjčí z jiných rozličných důvodů, tak využijte služeb nebankovních společností. Nebankovní společnosti mají o hodně mírnější podmínky pro získání půjčky než banky. Mírnější podmínky jsou však vykoupení vyšším ročním úrokem a někdy i dalšími poplatky. Ale jsou případy kdy lidé, kteří jsou již hodně zadlužení a nemají žádné příjmy neuspějí ani u nebankovních společností, řešením jsou pak soukromé půjčky. Půjčky od soukromých investorů by jste tedy měli využívat jako zcela poslední instanci. Půjčky od soukromých investorů jsou vždy velmi „drahé“ a roční úroky se mohou šplhat i přes 200 procent. Každý investor má však jiné podmínky a můžete najít soukromí investory, které mají lepší podmínky než některé nebankovní společnosti.

Půjčky od soukromých investorů -výplata v hotovosti

Půjčky od soukromých investorů jsou v mnoha případech vyplaceny klientovi hned po sjednání půjčky v hotovosti. Klient tak může hned využít peníze z půjčky od soukromých investorů na zalepení největších finančích děr v jeho finančním rozpočtu.

Půjčky od soukromých investorů výhody

Půjčky od soukromých investorů a jejich hlavní výhody:

  • peníze získá úplně každý
  • získáte peníze
  • rychlé vyřízení
  • výplata peňez v hotovosti

Půjčky od soukromých investorů nevýhody

Půjčky od soukromých investorů a jejich hlavní nevýhody:

  • obrovské roční úroky
  • vysoké roční RPSN
  • mnohy tvrdé sankční poplatky
  • velká nejistota