Představíme si podrobněji půjky bez doložení příjmu do 5000 Kč.

Co to jsou půjky bez doložení příjmu do 5000 Kč

Půjky bez doložení příjmu do 5000 Kč jsou půjčky u kterých není vůbec nutné dokládat své příjmy. Není tedy nutné u tohoto druhu půjčky nosit nějaké potvrzení o výši vašich měsíčních příjmů. Jedná se také o půjky do výše 5000 Kč. Což je docela malá finanční suma.

Není prověřován registr dlužníků

U tohoto druhu půjček je velmi časté, že si nebankovní společnosti vůbec neprověřují registr dlužníků. To znamená, že pak mají šanci získat půjčku i lidé, kteří již mají negativní zápis v registr dlužníků. Ať už se jedná o bankovní registr dlužníků či nebankovní registr dlužníků SOLUS.

Půjky před výplatou

Půjky bez doložení příjmu do 5000 Kč jsou často označovány také jako půjky před výplatou. To znamená, že lidem docházejí peníze již před výplatním termínem a pomocí této půjky si mohou půjčit peníze a peníze pak vrátí z další došlé výplaty.

Zhodnocení půjček

Jelikož se jedná o nebankovní půjčku od malých nebankovních společností, tak se nejedná o moc výhodnou půjčku. Spíše se většinou jedná o nevýhodné půjčky, které mají vysoký roční úrok a podmínky v úvěrové smlouvy nejsou také dobré. A když si spočítáte RPSN, tak je obvykle šíleně vysoké. Tyto půjčky si tedy určitě nebrat.