Rychlá půjčka bez registru je dobrá v případě že již máte záznam v registru dlužníků. A proto vám již banky nepůjčí a zároveň potřebujete rychle získat nějaké peníze, protože potřebujete něco zaplatit.

Nebankovní rychlá půjčka bez registru

Rychlá půjčka bez registru je typický nebankovní produkt nebankovního sektoru. Banky takovou nabídku nemají v nabídce a ani v budoucnu tuto půjčku nebudou klientům nabízet. Zato nebankovní společnosti v ČR jí nabízejí již několik let a rychlá půjčka bez registru si za tu dobu získala obrovskou oblibu a lidé si jí i přes větší roční úrok hodně oblíbily. Dále bych se určitě zastavil u výběru nebankovní společnosti. Je důležité si vždy nebankovní společnost důkladně prověřit a zjistit si všechny potřebné informace.

Rychlá půjčka bez prověřování registru

Rychlá půjčka bez registru je nebankovními společnostmi poskytována bez toho, aby byly prověřovány registry dlužníků. Tuto půjčku využívají především lidé, kteří se z nějakých důvodů dostali do registru dlužníků. Nejčastěji to je z důvodů, že měli problémy se splácením dřívějších úvěrů. Nebankovní společnosti tyty registry dlužníků neověřují výměnou za vyšší roční úrok a vyššší roční RPSN.

Hojně nabízená půjčka bez prověřování registru

Rychlá půjčka bez registru je hojně nabízená. A s touto půjčkou se můžete setkat i v různých reklamách. Je až neuvěřitelné kolik peňez jsou schopné nebankovné společnosti investovat do reklamy na jejich půjčky, úvěry či hypotéky.

Půjčka bez prověřování registru nevýhody

Rychlá půjčka bez registru má hodně nevýhod a pokud o této půjčce uvažujete, tak by jste tyto nevýhody měli určitě znát. Mezi největší nevýhody patří:

  • vysoký roční úrok
  • vysoké RPSN
  • často skryté poplatky
  • při problémech se splácením, malé pochopení a trpělivost.