Rychlé půjčky do hodiny jsou z velké části pouze marketingovou  půjčkou, kterou nikdo nenabízí na trhu. Nabídneme vám v článku, ale dobré alternativy, které mohou sloužit jako rychlé půjčky do hodiny. V případě některých nástrojů můžete získat peníze takřka okamžitě.

Kreditní karta pro rychlé půjčky do hodiny

Rychlé půjčky do hodiny jsou spíše nereálný výplod některých společností a mi vám nabídneme reálné alternativy. Podobně jako rychlé půjčky do hodiny mohou sloužit kreditní karty. Pokud máte již vyřízenou kreditní kartu, tak si s můžete kdykoliv peníze čerpet a peníze tak získáte téměř ihned. Nemusíte ani čekat hodinu:) . Úvěrový limit na kreditní kartě bývá do 20 000 Kč. Ale kreditních karet můžete mít klidně více. Kreditní karta je také dobrá v tom, že když peníze z kreditní karty do určitěé doby splatíte tak je to bezúřočná půjčka. Bohužel po tomto bezúročném období následují docela vysoké úroky. Takže když se kreditní karty používají s rozmyslem, mohou sloužit jako rychlé půjčky do hodiny a snad ještě lépe a v určitých případech i zcela zadarma. Výhodou také je, že kreditní karty nabízejí všechny banky. A sehnat kreditní kartu tedy není vůbec žádný problém a bank je u nás taky hodně. Stačí vybrat tu s nejlepšími podmínkami pro kreditní karty. Dnes už existuje i kreditní karta bez registru, u této karty nebude tedy prověřován registr dlužníků.

Konkokorent jako rychlé půjčky do hodiny

Konkokorent je služba běžně zřízovaná k běžnému bankovními účtu. Konkokorent znamená, že můžete peníze čerpat i když jste v mínusu, konkokorent pak tedy slouží také jako rychlé půjčky do hodiny. Konkokorent je většinou sjednávan do – 20 000 Kč. Výjmečně najdete nabídky i na - 50 000 Kč. Ale to už musíte mít větší obraty na vašem účtě. Jinak pokud konkokorent ještě nemáte, tak ho není vůbec problém zařídit a můžete ho pak využívat jako rychlé půjčky do hodiny. I tady bývá nějaké období bezplatné a poté přejde do období kde už je docela vysoký úřok.

Alternativy k rychlé půjčky do hodiny

Rychlé půjčky do hodiny jsou jak již jsem dříve napsal, spíše marketingovou mluvou, ale nejsou vůbec reálné. V dnešní době je reálná půjčka do 24 hodin. Tato půjčka je nebankovní společnostim běžně poskytována z názvem půjčky do 24 hodin .