V současné nejisté době je extrémně důležité, mít přehled o financích a to zvláště v případě, pokud si plánujete vzít například úvěr v podobě hypotéky. Nabídka je totiž bohatá, ale ne všechny nabídky mohou být pro vás jako klienta výhodné. Pokud chcete mít jistotu výhodných podmínek. Je dobré, pokud si necháte poradit od profesionálů. Se zajímavou nabídkou poradenských služeb přichází společnost GEPARD FINANCE.

Profesionální poradenství a pomoc

GEPARD FINANCE je renomovanou brokerskou firmou, která se specializuje na poradenství a to hned v několika oblastech. Jejich služeb můžete využít v případě, pokud uvažujete o zřízení hypotéky nebo i jiných úvěrů a také v případě, pokud si nevíte rady s výběrem pojištění. Profesionálové z GEPARD FINANCE vám pomůžou i případě, pokud si chcete sjednat stavební spoření nebo potřebujete pomoc v případě refinancování hypotéky.

Administrativní služby poskytují zdarma

Finance

Finance

Výhodou spolupráce s makléři z GEPARD FINANCE je fakt, že administrativní služby od nich jsou pro vás zcela zdarma. Makléř vám může nabídnout nejen tip na výhodnou hypotéku, ale může za vás zařídit i jednání v bance a jiné formality. Na stránkách společnosti dokonce funguje i hypoteční kalkulačka, díky které si rychle můžete udělat přehled o tom, jaké podmínky u hypoték jednotlivé banky poskytují. Díky službám GEPARD FINANCE může být hypotéka výhodná i pro vás. Klienti společnosti v průměru ušetří 0,5 % na úrokové sazbě. U třímilionové hypotéky na 25 let to dělá 250.000 Kč a to je jistě částka, o které je dobré uvažovat…