SMS půjčka 15 se často používá pro SMS půjčku ve výši 15000 Kč. Lidem už nestačí pouze malé SMS půjčky a žadají větší sumy. Proto také některé nebankovní společnosti nabízejí i SMS půjčku ve výši celých 15000 Kč.

SMS půjčka 15 – neboli SMS půjčka 15000 Kč

Většina nebankovních společností poskytují půjčky pouze do 10000 Kč. Trendem však je, že lidem už tak malé půjčky prostě vůbec nestačí. A žadají tedy SMS půjčku ve výši plných 15000 Kč. Hodně nebankovních společností jim vyšlo vstříc a tyto půjčky již mají ve svých nabídkách.

Nebankovní SMS půjčka 15

SMS půjčka 15 je vždy nebankoví půjčkou, kterou poskytují nebankoví společnosti z Českého nebankovního sektoru. U těchto půjček je vždy úrok daný dopředu a splatnost půčky je také přesně nastaveno. Splatnost bývá okolo 21 dní, jedná se tedy o krátkdobé půjčky.

Žádost pomocí SMSky nebo online přes internet

U většiny nebankovních společností si můžete zažádat o tuto půjčku, jak klasické pomocí jedné placené SMSky. Nebo můžete využít toho, že je možné si podat žádost o tuto půjčku jednodušše přes internet. Přes internet to také je zcela zdarma, nemusíte ani platit za SMS.