V dnešní době už dokonce už existují i půjčky zaměřené pouze na ženy. Jedním z prvních byla SMS půjčka pro ženy. Což je půjčka poskytováno pomoci SMSky nebo jednoduššeji přes internet. V článku se dozvíte více informací o SMS půjčkách pro ženy.

Malá půjčka před výplatou pro ženy

SMS půjčka pro ženy byla původně vymyšlená, jako malá půjčka před výplatou. Typická sitauce: před výplatou vám chybí peníze a vy už nemáte ani na jídlo. Vezmete si tedy SMS půjčku pro ženy a tuto půjčku by jste pak měli splatit ze své další výplaty. Ze kterou se pokusíte už lépe hospodařit. Určitě by jste si neměly stále dokola brát SMS půjčky. To by se vám to hodně prodražilo.

Kde vznikla SMS půjčka pro ženy ?

SMS půjčka pro ženy vznikla původně ve Finsku, proto je také někdy uváděná pod názvem Finská SMS půjčka pro ženy. Někdy se také říká Severská SMS půjčka. Vždy se jedná o tu samou půjčku. Poskytuje jí Finská společnost Ferratum, která se specializuje právě na SMS půjčky.

SMS půjčka pro ženy : její podmínky

SMS půjčka pro ženy od společnosti Ferratum má docela jasné podmínky. Za každých vypůjčených 1 000 Kč musíte zaplatit úrok ve výši 250 Kč. Když si tedy půjčíte třeba 10 000 Kč tak zaplatíte na úroku plných 2 500 Kč. Splatnost je velmi krátká, SMS půjčku musíte společnosti splatit do 21 dní. Jde to sice prodloužit, ale to vás bude stát další peníze a půjčka se tak bude dále prodražovat.

Novým klientům jsou peníze zasílány pomocí poštovní poukázky, díky tomu se prověří jejich pravdá identita. Ověření zákazníkům už zasílá společnosti peníze přímo na jejich bankovní účet. Přece jen převod na bankovní účet je o hodně rychlejší. Bankovní převod většinou trvá pouze 1 den.