SMS půjčky bez registru ihned nabízejí hlavně nebankovní společnosti. Rozebereme si podrobněji tento druh půjček. Možná je můžete znát i pod názvem Finské půjčky.

Co je to SMS půjčka ?

Spousta lidí ani neví, jak vlastně funguje taková SMS půjčka. O SMS půjčku jste mohly původně žádat pouze přes SMS. Odeslaly jste tedy žádost s vašeho mobilního telefonu a to posloužilo jako taková žádost o půjčku. V dnešní době je často možné o Finské půjčky žádat i přes online formulář na internetu.

SMS půjčky bez registru ihned: bez prověřování registru dlužníků

SMS půjčky bez registru ihned jsou jistá odnož SMS půjček, které jsou určené pro lidi, kteří mají zápis v registru dlužníků. Do registru dlužníků jste se dostaly pravděpodobně tak, že jste řádně nesplácely své předchozí závazky a půjčky. Proto máte zápis v registru dlužníků. A proto vám nikdo nechce schválit půjčku k které se prověřuje registr dlužníků. Lidé zapsaní v registrech, pak vyhledávají právě půjčky bez registru.

Výše SMS půjček

SMS půjčky bez registru ihned jsou většinou poskytovány buď do výše 1000 Kč nebo 2000 Kč. Najdou se však i takové nebankovní společnosti, které poskytují takové půjčky až do výše 3000 Kč nebo dokonce až do výše 4000 Kč. Výjmečně jsou tady i společnosti, které nabízí SMS půjčky do 8000 Kč. Každý nebankovní společnost má vždy trošku jiné podmínk.