Půjčka ihned na ruku nabízí skvělou možnost, jak snadno získat peníze. Peníze na ruku prostřednictvím rychlé půjčky vás zbaví starostí během dvaceti čtyř hodin!“ Podobná hesla a lákavé sliby používají úvěrové společnosti, aby v zájemci o půjčku vzbudili dojem snadného řešení jejich situace. Je tomu ale skutečně tak? Skutečně vás rychlá půjčka ihned na ruku zbaví starostí?

Rychlá půjčka, která nabízí peníze ihned na ruku, je stále oblíbeným řešením mnoha lidí, kteří se ocitnou v tísnivé finanční situaci. Její výhodou je její snadná a rychlá dostupnost. Žadatel o půjčku nemusí dokládat výši svého příjmu, půjčku tudíž mohou získat i lidé v důchodu, nezaměstnaní či maminky na mateřské dovolené. Další výhodou je, že není vyžadován čistý záznam v registru. Nejdůležitějším faktorem při rozhodování je však rychlost, s níž žadatel získá peníze přímo na ruku.

Tyto „rychlé peníze“ na ruku však mají jednu velkou nevýhodu, o které se úvěrové společnosti již nezmiňují. Jsou drahé! Za poplatky a úrok zaplatíte mnohem více, než za běžnou půjčku, takže vás taková půjčka vyjde skutečně draho!  A pokud se náhodou zpozdíte se splátkou, musíte často počítat s vysokými sankcemi. Proto doporučujeme, abyste se před uzavřením půjčky seznámili s celkovou dlužnou částkou a se všemi sankcemi, které vám případně hrozí.

Pokud ale hledáte rychlé řešení a férové podmínky, můžete se obrátit na nás. My v TGI Money a.s. vás nezbavíme starostí, ale pomůžeme vám je efektivně a rychle řešit! Takovým řešením může být i Hypopůjčka. Jedná se o nebankovní půjčku, u které nemusíte dokládat účel ani příjmy a obejdete se i bez ručitele. Nenahlížíme ani do registru dlužníků. Jediné, čím za zapůjčené peníze ručíte, je vlastněná nemovitost.

S Hypopůjčkou získáte velmi výhodné úvěrové podmínky a přitom se vyhnete čekání ve frontách a zbytečnému papírování. Nepotrpíme si na zbytečné formality –  Hypopůjčku vyřídíte online z pohodlí domova či kanceláře. Po vyplnění online žádosti vás do 24 hodin informujeme o předběžném schválení. Do 14 dnů pak máte peníze na účtu.