Pokud si chcete půjčit, máte tři možnosti. Obrátit se na známé a přátele, ale v tomto případě čekejte jen komplikace a narušení dobrých vztahů. Druhá možnost je, jít do banky. Zde ale můžete pěkně pohořet, protože některé banky mají dost přísné podmínky. Třetí možností může být využití půjčky u nebankovní instituce. V tomto článku se podíváme nebankovním půjčkám na zoubek – dozvíte se, jak fungují a proč se pro ne (ne)rozhodnout.

Fungují bez registru!

Nebankovní půjčky jsou novinkou na českém finančním trhu a těší se velké oblibě. Díky nim totiž mohou na půjčku dosáhnout i lidé, kteří by v běžné bance pohořeli. Výhodné jsou právě nebankovní půjčky bez registru ACEMA Credit. Společnost poskytuje půjčky bez nahlížení do registru dlužníků, takže půjčku zde může získat vlastně kdokoliv. Mohou to být i maminky na mateřské, senioři či nezaměstnaní.

Kolik a za jakých podmínek?

Oproti ostatním půjčkám od nebankovních institucí mají ty od ACEMA Credit hned několik dalších výrazných výhod. Díky ACEMA Credit je možné si půjčit 100 000 až 500 000 Kč. Nikdo nemusí dokazovat příjem. Půjčka se obejde i bez dalšího složitého a otravného papírování. Velmi příjemné je, že během splácení je možné splátky kdykoliv snížit, možné je také splatit mimořádné splátky a to bez jakýchkoliv sankcí. Půjčky mají výhodné podmínky, je tedy možné je využít i pro řešení exekucí.

Kde a jak?

O půjčky ACEMA Credit je možné zažádat pěkně  pohodlí domova a to přímo na oficiálních stránkách společnosti. Stačí jen vyplnit stručnou online žádost. Poté vám bude žádost o půjčku předběžně schválena a bude vás kontaktovat finanční poradce. Ten s vámi probere všechny podmínky smlouvy. Pokud budete souhlasit, podepíšete smlouvu a půjčce a můžete se těšit na vaše peníze. Vše je jednoduché a rychlé. Jen si musíte dát pozor na to, abyste byli schopni splácet, v opačném případě byste se mohli dostat do problémů!