Přemýšlíte, která bankovní instituce je tou nejvhodnější, co se týká úschovy vašich finančních prostředků a jiných služeb? Možná vám právě tento článek udělá jasno a vy si budete konečně jisti ve finálním výběru. Hurá do toho!

Osobní půjčky nemusí být problémem

Porouchal se vám automobil a nyní si zkrátka nemůžete dovolit financovat jeho opravu a výměnu náhradních dílů? Ať už potřebujete peníze na cokoli, svěřte se do rukou známé a  velmi oblíbené GE Money bank, která je tady vždy pro vás, tedy pro své klienty. Express půjčka vám do rodinného rozpočtu přinese v rozpětí od 30 000  do 600 000 Kč. Banku nezajímá na co přesně budou peníze použity, také splátky lze rozložit přesně  podle vašich požadavků. Sami si stanovíte finální datum splacení, a v případě, že částku splatíte předčasně, neplatíte ani korunu navíc. Výhodou je také fakt, že není nutné ručit majetkem a ani se odkazovat na ručitele. Věřte, že takové půjčky si prostě oblíbíte.

Kreditní karty aneb pohodový nákup vás rozhodně nemine

Nakupujete často a rádi? Tak pak slyšte báječnou zprávu, jež vás opravdu nadchne. Kreditka od Ge Money bank splňuje všechny požadavky náročného zákazníka. Finance můžete čerpat do výše stanového úvěru a splácení je možné podle vašich požadavků. Ptáte se na další výhody v této oblasti?

Část vámi utracených peněz získáte zpátky, samozřejmostí je moderní bezkontaktní karta a také přehled formou internetového bankovnictví právě pro vaše pohodlí. Výpisy ohledně vašich transakcí obdržíte elektronicky, což je rychlé a zároveň také přijatelné pro ochranu přírody.

Báječné jsou také běžné osobní účty.