Před nějakou dobou jsem na internetu našel web www.pujcka-do-vyplaty.com a od té doby jsem jejich služeb využil 2krát. Pro mne je to ideální řešení k překlenutí nepříjemného období, nebo k zaplacení věcí,  na které zrovna v danou chvíli nemám. Vzhledem ke koncepci půjčky musí vše spojovat jediné – s další výplatou vše zaplatím.

To se mi zatím daří dodržovat a díky tomu mám novou sedačku (v akci, díky půjčce jsem ještě ušetřil) a  Xbox 360 s kinectem (téměř nový, z aukra).

Příjemná online služba s jasně danými pravidly. Pokud člověk má z čeho půjčku splatit, tedy je zaměstnaný a splatí vše včas, vyjde skvěle. Jsem již členem věrnostního programu a můžu si za výhodnějších podmínek s krátkou splatností půjčit až 50 000 Kč. Neplánuji tolik peněz utrácet každý měsíc, ale je rozhodně dobré vědět, že taková možnost existuje, kdyby se něco přihodilo.

Konkrétně u Xboxu jsem ocenil rychlé jednání. Do konce aukce zbývalo jen pár hodin a přesto jsem se mohl s klidným svědomím zúčastnit. Při hraní Fight Night si vždy říkám, že jsem neprohloupil a že je skvělé si občas užít trochu zasloužené zábavy. Je to možná poněkud sobecké, ale když zrovna hrajeme s přáteli hry na Kinectu, mám dobrý pocit zadostiučinění, který mi ospravedlňuje půjčování si peněz na účet přes internet.

Určitě je mrzuté, když se člověk finančně zamotá a nemá na to, co by chtěl a co by si za jiných okolností mohl dovolit. Právě proto je skvělé, že služba Půjčka do výplaty funguje a o půjčku můžete zažádat 24hodin denně 7 dní v týdnu. Rozšíří to možnosti lidem, kteří umí s penězi pracovat, vědí co si mohou dovolit a chtějí si půjčovat peníze transparentně a  zodpovědně.

Základ všeho je mít stabilní příjem a přehled o vlastních financích. Pokud tyto dvě věci splňujete, nepotřebujete si dlouhodobě peníze půjčovat a  zároveň si je díky tomu půjčovat můžete, pokud budete chtít. Jak se dostanete přes tuto hranici a dokud se dokážete bez problémů pohybovat za ní, nemáte se čeho bát. Sám proces je velmi jednoduchý. Nemusíte chodit na pobočku, nic podepisovat a hned při první půjčce Vám půjčí až 10 000 Kč.

●       Jan S., 29 let